Hakkımızda

Eğitim kurumlarımız, bir Psikolog ve bir Öğretmenin 1996’da başlattığı ideal bir eğitim serüvenidir. Sıradışı metod ve bireysel iletişimle, öğretme ve öğrenme alanında, kendisini sürekli yenileyerek geleceğe yön vermek temel hedefidir. Bu amaçla, gençlerimiz için “İyi İnsan Projesi”ni esas alarak faaliyetlerini bugün de sürdürmektedir. Proje kapsamında, alanında uzman kadrolarımızca; öncelikle gençlerimizin bedensel, ruhsal, zihinsel gelişimleri hedeflenerek her türlü eğitim-öğretim, rehberlik, psikolojik destek faaliyetleri yürütülmektedir.

Kalite Politikamız

Kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak eğitim-öğretimde ideal insan yetiştirmek, Ulusal ve uluslararası evrensel standartlara uygun metotlarla eğitim kalitemizi sürekli iyileştirmek, müşterilerimize güler yüzle hizmet sunmak kalite politikamızdır.

Kişiye Özel Okul/ Kurs, 8-12 kişilik Gruplarla eğitim-öğretim ihtiyaçlarının evrensel metotlarla planlandığı bir yaklaşımdır

Tam öğrenme, Sıkı Takip, Tam Gün Eğitim, Eğitimde Bütüncül Yaklaşım, Özel İlgi, Özel Sınıf, Özel Ders Modeli’yle öğrencilerine eğitim-öğretim hizmeti vermektedir.

Bireysel eğitim kalitesini önceleyen Kurumlarımız, BUTİK ve VIP yaklaşımıyla gençlerimizi geleceğe hazırlamaktan gurur duymaktadır.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, iyi insan yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ

  • Eğitim sektöründe sıradışı lider olmak.
  • Eğitim- öğretim kalitesini sürekli geliştirmek.
  • Eğitim-öğretimle beraber öğrencilerine bilge insan tutum ve davranışı kazandırmak.
  • Öğrenci-öğretmen ve velileri ile işbirliği yapmak.
  • Gençlerimizi bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak geleceğe hazırlamak.
  • Eğitim-öğretimde BUTİK ve VİP hizmet sunmak.

Galeri